+90 (236) 226 22 00
UYGULADIĞIMIZ KALİTE SİSTEMLERİ

ISO 9001Kalite Yönetim Sistemi

1993 yılından beri ISO 9001 Kalite Sertifikasına sahip olan Polinas, kalite yönetim sistemini ürünün tasarımından, teknik servise kadar tüm aşamalarında uygular, sürdürür ve geliştirir.


BRC Ürün Güvenliği Yönetim Sistemleri

2011 yılından beri de BRC sertifikalarına sahip olan Polinas, ürün güvenliğine kurulduğu günden beri büyük önem vermektedir. Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi; hammaddenin alınmasından ürünün müşteriye teslim edilmesine kadar bütün süreçlerde yasal ve diğer şartlara uygunluk, ürün güvenliği tehlike ve risklerinin tanımlanması ve önleyici faaliyetlerin geliştirilmesi temel prensipleri ile uygulanır ve sürekli olarak iyileştirilir.


ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

2011 yılından beri TS OHSAS 18001 Sertifikasına ve standartlardaki değişiklikler kapsamında 2018 yılından itibaren de ISO 45001 Sertifikasına, sahip olan Polinas, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemini uygulayarak, faaliyetlerinde ve çalışma ortamında iş sağlığı ve güvenliği tehlikelerini tanımlayarak, risklerini değerlendirmeyi; yasal ve diğer gereklilikleri de dikkate alarak etkin risk kontrol yöntemleri geliştirmeyi ve sistemi sürekli olarak iyileştirmeyi hedeflemektedir.


ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

2005 yılından beri ISO 14001 Sertifikasına sahip olan Polinas, Çevre Yönetim Sistemini yasal mevzuata ve diğer şartlara uygunluk, çevrenin kirlenmesini önlemek, doğal kaynak kullanımını en aza indirmek temel prensipleri ile uygular ve sürekli olarak iyileştirir.

Polinas Entegre Yönetim Sistemi

Tanıtım Filmimiz

Kurumsal tanıtım filmimizi bu sayfadan izleyebilirsiniz. İlgili sayfa için tıklayınız.

COPYRIGHT © 2014 POLİNAS