+90 (236) 226 22 00
FİRMA TANITIMI

1982 yılında Türkiye’nin ilk BOPP (Çift Yönde Gerdirilmiş Polipropilen) film üreticisi olarak Manisa’da kurulan Polinas, sektörde lider ve öncü konumundadır. Kuruluşundan buyana BOPP filmler ve sonrasında 90’lı yıllardan itibaren CPP filmler ile 2012’deki yatırımı sonrası BOPET (çift yönde gerdirilmiş polyester) filmlerle “Esnek ambalaj sektöründe” hizmet veren Polinas, gıda ve gıda dışı esnek ambalaj filmlerinin üretimini gerçekleştirmektedir.

Aynı zamanda, bünyesindeki yüksek teknolojili makineler ile bu ürettiği filmleri ikincil işleme tabi tutarak, metalize filmler, holografik filmler, güvenlik hologramları, bariyer özelliği yüksek kaplı filmler, açma şeritleri gibi esnek ambalaj ürünlerini de piyasaya sunmaktadır. Bu alanda Türkiye’de lider, Avrupa’da ilk 3’te yer almaktadır.

Polinas bünyesine kattığı yeni üretim tesisleri ile “esnek ambalaj” filmlerine ilave; “gıda muhafaza ve mutfak çözümleri”   (gıda tipi streç filmler, çöp torbaları, alüminyum folyo, buz dolabı poşeti, fırın poşeti, vb.)  alanında da üretim ve satış yapar konuma ulaşmıştır. Polinas söz konusu gıda muhafaza ve mutfak çözümleri ürünlerini Sera markası adı altında piyasaya sunmaktadır.  

KURUMSAL

Tanıtım Filmimiz

Kurumsal tanıtım filmimizi bu sayfadan izleyebilirsiniz. İlgili sayfa için tıklayınız.

COPYRIGHT © 2014 POLİNAS